Генеральний директор Tesla Ілон Маск відомий тим, що впроваджує у свої автомобілі щось нове. Одним з ноу-хау може стати власний потоковий музичний сервіс.

Як повідомляє Recode, Tesla вже веде переговори із звукозаписними компаніями про запуск потокової музичної служби, яка стане стандартом для автомобілів, оснащених інтернет-підключенням. Зараз в автомобілях компанії Tesla використовуються сторонні музичні сервіси. На машинах в Європі, Гонконзі і Австралії встановлений Spotify, а в США і Канаді – Slacker.

Точні подробиці про проект невідомі, але, з чуток, Tesla розглядає можливість створення багаторівневої служби, схожої на Pandora. Якщо це так, компанія може запропонувати користувачем безкоштовну підписку з оголошеннями і платну, яка вільна від реклами.

«Ми вважаємо, що важливо мати винятковий досвід в автомобілі, щоб наші клієнти могли слухати музику, яку вони хочуть, з будь-якого джерела, яке вони вибирають. Наша мета – просто досягти максимального щастя для наших клієнтів», – прокоментували в прес-службі Tesla.