Ще у 2016-му компанія Tesla опублікувала карту зарядок Supercharger, згідно з якої в Україні заплановано встановлення двух таких станцій – на автодорозі Київ – Львів (одна – в Рівненській (село Опарипси), друга – в Житомирській (між Березін і Глибочиця) облостях). І ось, через два роки, глава Тесли Ілон Маск підтвердив, що Суперчарджери з’являться в нашій країні – відбудеться це вже настуного року!

Коментуючи один з постів користувача Twitter, СЕО Tesla написав: “Так, наступного року мережа Supercharger охопить Європу на 100%. З Ірландії до Києва, з Норвегії до Туреччини”.

Пізніше свій коментар він допопвнив реченням: “Більшість людей не знають, що мережа Tesla Supercharger дозволяє легко подорожувати [електромобілем] на великі відстані по США, більшій частині Європи, Канади та Китаю”.

В цьому плані Ілон Маск, звичайно, має рацію: в средньому Суперчарджери дозволяють зарядити електрокар Tesla на 80% усого за 40 хвилин. Головне – по можливості зарезервувати зарядку, щоб не потрапити на чергу.

Отже, із задоволенням чекаємо в Україні!