Компанія Tesla офіційно розпочала прийом замовлень на повноприводні версії автомобіля Model 3, а також оголосила ціни і розкрила деякі технічні характеристики. У найспортивнішій версії Performance машина вийшла більш динамічною, ніж BMW M3.

Власне, повнопривідних версій буде дві – звичайна і «заряджена», котра називається Performance. Обидві автівки отримали майже однакову силову установку: задній мотор аналогічний тому, що використовується на звичайних задньопривідних Model 3, а передній аналогічний агрегатам від Model S та Model X. За словами глави компанії Ілона Маска, один двигун заточений на економічність і забезпечення великого запасу ходу, а інший відповідає за розгінну динаміку.

Повний привід доступний за доплату в 5 тис. доларів, проте отримати його ви зможете тільки разом з версією Long Range і пакетом Premium Upgrades. Таким чином, мінімальна ціна машини складає 54 тис. доларів в порівнянні з 35 тис., що просять за базову версію (яка анонсована, але доки не випускається). До 96 км/год така модель розганяється за 4,5 с.

У версії Performance ті ж мотори налагоджені інакше, крім того машина відрізняється карбоновим антикрилом ззаду і 20-дюймовими спортивними колесами. До 96 км/год така Model 3 розганяється за 3,5 с, а коштує вже 78 тис. доларів.
За словами Ілона Маска, Model 3 Performance на гоночній трасі випередить будь-якого конкурента, а це в першу чергу німці BMW M3, Mercedes C63 AMG і Audi S4. Зокрема, Маск заявив, що порівняна з ціною на BMW M3, Tesla Model 3 Performance «на 15% швидше і краще керується за рахунок низького центру тяжіння».

Майбутні обсяги виробництва повноприводних версій не визначені, проте в компанії відмічають, що унікальна чорно-біла обробка салону, яка буде доступна тільки для двомоторних моделей, не може бути вироблена в масштабах більше 1 тис. на тиждень.