Tesla вносить істотні зміни до опцій та конфігурацій своїх флагманських автомобілів Model S і Model X у рамках підготовки до запуску менш дорогої Model 3.  Ці зміни в основному спрямовані на те, щоб краще диференціювати базову версію Model S з новою Model 3, щоб остання не могла поглинути продажі першої. У рамках цієї стратегії Tesla збирається припинити випуск найдешевшої версії Model S – c акумуляторною батареєю місткістю 75 кВтгод і заднім приводом.

Продавці Tesla почали зв’язуватися з потенційними покупцями і власниками електрокарів, щоб повідомити їх, що монопривідна Tesla Model S 75 скоро буде недоступна. Виданню Electrek виробник підтвердив, що зніме модель з виробництва до кінця року.

При ціні в 69,5 тис. доларів Model S 75 є найдешевшим новим автомобілем Tesla, який доступний  нині. Повноприводний варіант – S 75D – коштує від 74,5 тис. доларів.

Таким чином, лінійка Tesla Model S і X цілком складатиметься з повноприводних моделей (у кросовера Model X ніколи не було моноприводного варіанту). Що стосується Model 3, то в базі вона буде задньопривідною, а повний привід буде доступний за доплату.