У 2017 році Tesla спробувала подвоїти кількість зарядних терміналів своєї мережі Supercharger, довівши їх до 10 тис. од. Досягти поставленої мети виробникові електромобілів не вдалося – проте, в останні 12 місяців зарядки будувалися рекордними темпами.

Tesla почала рік, маючи 770 станцій з 5 тис. (приблизно) Supercharger. Нагадаємо, до такого терміналу можна одночасно підключити два електрокари. До теперішнього часу побудовано вже 1120 пунктів зарядки (плюс 350 за рік), кількість терміналів на них трохи перевалила за 8 250 штук. Іншими словами, за рік кількість зарядок зросла на 65%.

Стандартний Supercharger видає струм потужністю в 145 кіловат. При цьому одна Model S  або Model X  приймає не більше 120 кіловат. Цього року Tesla представила більш компактні 72-кіловатні Supercharger для міських центрів і парків, а також істотно розширила мережу малих зарядок для готелів і ресторанів destination chargers.

Власна мережа зарядних станцій є однією з основних конкурентних переваг Tesla перед іншими виробниками електромобілів. Спочатку вона створювалася не для безпосереднього фінансового прибутку, а щоб зробити можливими поїздки на далекі відстані і тим самим притягнути більше покупців, але відтоді правила використання Supercharger змінилися: нові клієнти вже не мають безлімітного безкоштовного доступу.