Компанія Tesla протягом минулого року не змогла виробити стільки електрокарів, скільки раніше запланувала, однак в загальному плані продемонструвала зріст.

Протягом 2016 року Tesla доставила 76 230 автомобілів, що на 3 770 екземплярів менше, ніж марка планувала (не менше 80 тис. електрокарів). Проте, незважаючи на це, Тесла збільшила об`єми виробництва в порівнянні з минулим роком на 50,7% (50 580 авто в 2015), що все ж таки свідчить про збільшення темпів випуску електрокарів. До того ж, варто відзначити, що наразі 6 450 машин перебувають на шляху до замовників, що означає, що загальний об’єм виробництва в 2016 році склав 83 922 автомобіля.

Також аналітики закликають згадати і про інший важливий момент – оновлений і досконаліший автопілот. Власне, затримка поставки необхідних елементів для оновленної системи автопілот і вплинула на паузу в виробництві в жовтні-листопаді минулого року.

Аналітик Barclays Брайан Джонсон із цього приводу розповів виданню Auto News, що в 2017 році є висока вірогідність, що терміни постачань автомобілів можуть знову порушуватися, хоча компанія робить все можливо, щоб пришвидшувати темп виробництва і навіть вже почала масове виробництво елементів для батарей, які будуть використовуватись в Model 3. Нагадаємо, що початок виробництва Model 3 запланований на кінець 2017 року.

Via: Autoevolution, Electrek