Донедавна у Туреччині випускали лише автомобілі сторонніх виробників. Однак тепер у цієї країни є машина власної розробки. Новостворена компанія отримала назву TOGG, а її первістком став електричний кросовер. Журналістам новинку представив особисто президент країни Реджеп Тайіп Ердоган.

Електрокар являє собою модель класу середньорозмірних SUV – довжина його колісної бази становить 2800 мм. Перший кросовер марки TOGG буде доступний у 200-сильній версії з електромотором на задній осі та 400-сильній модифікації з електромоторами на обох осях. Молодша версія зможе розганятися до 100 км/год за 7,6 секунди, старша – за 4,8 секунди. Запас ходу складає 500 км, при цьому для автомобіля буде доступна швидка зарядка батареї (менш ніж за 30 хв) і «автопілот» третього рівня.

У 2021 року закінчиться будівництво заводу TOGG, а вже у 2022-му розпочнеться випуску електрокроссовера. Після цього TOGG збираються продавати в тому числі і на експорт. Пізніше в модельному ряду марки з’явиться ще чотири автомобілі: компактний кросовер, седан (його прототип показали разом з кросовером – див. на фото нижче), хетчбек та компактвен. Формування модельного ряду має бути завершено до 2030 року.