Нафтогазовий гігант Total встановить 20 000 нових громадських пунктів заряджання для електромобілів. Всі вони будуть розташовані у Нідерландах.

Французька компанія планує розширити свій бізнес у галузі підтримки електричного транспорту в рамках прагнення до екологічності та виробництва електроенергії, оскільки європейські уряди вводять все більш суворі правила щодо автомобільних викидів. Це, у свою чергу, може обмежити попит на бензин та дизельне паливо, що продає Total та його конкурентами.

За словами компанії, нова мережа зарядних станцій дозволить обслуговувати 3,2 млн власників EV та стане найбільшою в Європі.

«Цей крок є значним та безпрецедентним до стійкої мобільності», – заявив глава департаменту маркетингу та послуг Алексіс Вовк.

До 2025 року Total планує ввести в експлуатацію 150 000 пунктів заряджання по всій Європі, щоб стати великим гравцем у цій сфері.

У Total вже є понад 4500 пунктів у Нідерландах. Що цікаво, компанія зобов’язується використовувати тільки відновлювальну енергію для постачання нової мережі та  вивчить нові можливості виробництва сонячної енергії у цьому регіоні.