Схоже,  наступного року Toyota представить одразу три електромобіля. Першим стане серійний кросовер розміром з RAV4. Другим – діючий прототип електромобіля на твердотілих акумуляторах. Тепер агентство Nikkei стверджує, що буде і третя машина.

Йдеться про компактний двомісний електромобіль вартістю лише 16 тисяч доларів без урахування державних субсидій. Це буде суто міська модель із запасом ходу всього 100 км. Видання стверджує, що перша партія у 100 машин буде випущена виключно для корпоративних клієнтів і державних установ.

Варто зазначити, що такий електокар оптимально вписується в традиційну концепцію Toyota. У компанії роками стверджували, що електромобілі повинні бути виключно компактними міськими транспортними засобами, а для далеких подорожей слід випускати машини з гібридним приводом. Водночас майбутнє належить електромобілям, в яких електрика генерується водневими паливними елементами.

Цікаво, що звістка про новий електрокар надійшло через кілька днів після того, як президент Toyota Акіо Тойода виступив з критикою плану уряду Японії заборонити в країні продаж бензинових і дизельних машин вже наступного десятиліття.