У травні 2020 року Toyota представила комерційний електрофургон ProAce Electric. Тепер компанія показала його пасажирську версію – ProAce Verso Electric.

Новинка буде доступна в трьох варіантах довжини кузова і в чотирьох комплектаціях: Combi, Shuttle, Family і VIP. Залежно від виконання машина може взяти на борт від п’яти до дев’яти осіб. Об’єм багажного відсіку становить 280, 640 або 1060 літрів (з урахуванням всіх встановлених сидінь).

З технічної точки зору ProAce Verso Electric не відрізняється від комерційного варіанту. Новинка теж побудована на французькій модульній платформі EMP2 і оснащується 136-сильним електромотором. У базовому виконанні електрокар має акумулятор ємністю 50 кВтгод з запасом ходу 230 км за циклом WLTP. Опційна батарея 75 кВтгод збільшує автономність до 330 км. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 130 км/год.

Фургон комплектується однофазною зарядкою потужністю 7,4 кВт. Разом з ним можна купити версію на 11 кВт. Підтримується підключення до публічних станцій на 100 кВт. В цьому випадку молодша версія повністю заряджається за 30 хвилин, старша – за 45 хв.

На відміну від вантажного фургона, ProAce Verso Electric має звичайну гарантією – вісім років або 160 000 км пробігу. Нагадаємо, Toyota дає гарантію на батарею ProAce Electric 15 років або 1 млн км.

Європейський продаж Toyota ProAce Verso Electric почнеться вже цього місяця. Перші поставки заплановані на березень 2021 року. Ціни поки не оголошені.