До 2040 року Toyota остаточно відмовиться від двигуна внутрішнього згорання і повністюю сконцентрується на випуску «зелених» авто.  Про це представники Toyota заявили на прес-конференції на автосалоні у Токіо.

У компанії повідомили, що в питаннях повної відмови від ДВЗ орієнтуються на 2040 рік. Це означає, що через 20 з невеликим років японський автовиробник випускатиме тільки електричний транспорт. Ці терміни можна назвати середніми для ринку.

На сьогодні багато країн і автовиробники оголосили про більш ранні терміни переходу на EV. Найбільш активна фаза переходу повинна початися в другій половині наступного десятиліття. До 2030 року, наприклад, Голландія збирається повністю заборонити ДВЗ. Британія назвала такий же термін. В той же час Франція має намір заборонити продажі бензинових і дизельних авто у 2040-му.   А вже у 2019-му кожна модель Volvo матиме еко-версію .

Втім, на сьогодні в питанні повноцінних електромобілів Toyota не квапиться і заявляє про важливість діяти по ситуації. Тобто, її ставка була не лише на електрику, але і на гібриди, газ, паливні елементи. Фахівці компанії заявляли, що ситуація від країни до країни відрізняється, тому якнайшвидше переходити на електрику немає сенсу. Проте, важливо відмітити, що в компанії офіційно визнали кінцеву перемогу акумуляторів над викопним паливом.