Концерн Toyota останнім представив свою версію електричного фургона, який отримав ім’я ProAce Electric. Ця машина була розроблена французьким концерном PSA і, окрім Toyota, випускається під марками Peugeot, Citroen і Opel.

За своєю суттю ProAce Electric є перелицьованою копією Peugeot e-Expert, Citroen e-Jumpy і Opel Vivaro-e. Всі чотири варіанти абсолютно ідентичні технічно, тому від версія з емблемою Toyota не повинна була  чимось здивувати. Але без сюрпризів все ж не обійшлося – японці єдині не побоялися запропонувати для електромобіля унікальну гарантію на батарею: 15 років або 1 млн км пробігу. Гарантійним випадком буде вважатися падіння ємності батареї нижче рівня 75% від номінального.

Для порівняння, на Peugeot і Citroen з такою самою батареєю дається гарантія на 8 років або 160 тис. кілометрів. Схожі умови пропонують і інші виробники електрокарів. Винятком є ​​Tesla: там гарантують службу протягом 8 років без обмеження пробігу.

Інші технічні характеристики ProAce Electric не відрізняються від французьких близнюків. На вибір пропонуються версії з батареями на 55 і 75 кіловат-годин, яких вистачає на 230 або 330 км. Використання швидкої зарядної станції дозволяє заряджати до 80% за 30 хвилин для молодшої батареї і за 45 хв  для старшої.

Автомобіль оснащений 136-сильним електромотором і здатний брати на борт до 1275 кілограмів вантажу.  У 2021 році компанія обіцяє і пасажирську версію з салоном на 9 місць.

Про ціну ProAce Electric поки інформації немає, поставки електричних мінівенів почнуться в жовтні поточного року.