Американський стартап Triton Solar, який базується у місті Черрі-Хілл, штат Нью-Джерсі (США), і є підрозділом виробника сонячних панелей та акумуляторів Triton Solar, представив свою першу модель: величезний позашляховик з 1500-сильною силовою установкою і запасом ходу понад 1100 км. Проект отримав назву Triton Model H.

При створенні дизайну екстер’єру стартап, судячи з усього, орієнтувався на Chevrolet Suburban/Cadillac Escalade. Електромобіль отримав схожі оформлення передньої частини і форму кузова. У довжину Triton Model H досягає 5690 мм, а колісна база дорівнює 3302 мм. Салон розрахований на 8 осіб. Позашляховик спорядженої масою 2,4 тонни здатний буксирувати 7-тонний причіп.

Силова установка Triton Model H складається і чотирьох електромоторів (по одному на кожне колесо) загальною 1521 к.с. До 60 миль/год (96,56 км / год) позашляховик розганяється за 2,9 с. Батарея ємністю 200 кВтгод –  власного виробництва,  і вона, як стверджується, вдвічі легша і компактніша, ніж всі відомі аналоги. Повного заряду повинно вистачити на сенсаційні 700 миль або ж 1126 км пробігу.

Цифри, звичайно, вражають, але сам автомобіль, схоже, існує поки тільки у вигляді комп’ютерної моделі, хоча активна розробка нібито ведеться вже рік. Зображень передньої частини салону немає, місце складання та терміни поставок не вказані, проте компанія Triton-EV вже приймає замовлення на позашляховики Model H з першої партії Founder’s Edition (100 шт.), в яких, як повідомляється, буде «унікальний набор опцій», недоступний для подальших моделей.  Виробник просить повну передоплату: спочатку 5000 доларів спишуть з кредитної карти, потім протягом п’яти робочих днів потрібно відправити безготівковим переказом ще: 135 000 доларів. Гарантія – 10 років або 150 000 миль (241 000 км) пробігу.

 

 

Втім, американські ЗМІ, які отримали наприкінці минулого тижня прес-реліз про цю новинку, радять своїм читачам не розкидатися грошима, оскільки йдеться про компанію, про яку раніше ніхто нічого не чув. До того ж, її фірмовий сайт виконаний на швидку руку, інформації про самий автомобіль мало, а обіцянки – занадто солодкі. Тому не виключено, що даний проект є банальною аферою. Втім, час покаже.