Електрокар BMW i4 не є серійним втіленням проекту iNext, як раніше думали ЗМІ. Ці автомобілі випускатимуться в Німеччині паралельно, заявив на прес-конференції в Мюнхені глава ради директорів концерну — Харальд Крюгер. Він відмітив, що iNext буде втіленням найдосконаліших технологій BMW — тобто, по суті, флагманом електричної лінійки марки.

Всього у 2018 році концерн покаже три концепт-кари з електроприводом. Перший — це ще торішній i Vision Dynamics, стосовно якого на початку березня було оголошено, що це і є передсерійне втілення i4. Потім BMW представить кросовер iX3, який піде в серію у 2020 році. Нарешті, нас чекає концепт iNext, чутки про який ходять не перший рік. Як і i4, iNext піде в серію в 2021 році і отримає схожу силову установку з батареєю, що забезпечує запас ходу в 550-700  км на одному заряді.

При цьому iNext стане не просто електромобілем, але і найпросунутішою моделлю марки. Машина отримає новітній автопілот і буде інтегрована в мережу Інтернет.

За словами Харальда Крюгера, до кінця 2019 року сумарні продажі електрокарів і плагін-гібридів BMW у всьому світі повинні досягти 500 тис. машин. До 2025 року у компанії буде 13 гібридів, що заряджаються, та 12 чистих електромобілів.