Нова електромобільна компанія Nio, яка дебютувала 21 листопада в Лондоні з 1360-сильним гіперкаром EP9, готує першу модель для масового ринку. Це буде седан під назвою ES8 (Electric Sedan 8). Він поступить в продаж вже наступного року.

Як повідомляє Auto Express з посиланням на головного дизайнера компанії Девіда Хілтона, седан ES8 буде схожий на купе EP9 і в лицьовій частині, і в профіль, і ззаду. Водійський інтерфейс зроблять простіше, ніж в більшості сучасних електрокарів. Машина матиме широкі мережеві можливості, причому йдеться не про інтеграцію смартфонів в штатну мультимедійну систему, а про перетворення самого транспортного засобу у свого роду «мобільник на колесах». Автівка отримає легку алюмінієву конструкцію. Про силову установку інформації на даний момент немає. Відомо, що це буде модель преміум-класу : як запевняє виробник, за якістю новий електромобіль не поступиться Mercedes-Benz, BMW, Audi або Lexus, але при цьому його ціна буде більш конкурентоздатною.

Nio- це підрозділ цивільних автомобілів компанії NextEV, яка виступає в перегонах електрокарів Formula E з власною заводською командою. Стартап є міжнародним: основна штаб-квартира і дослідницький центр знаходяться в китайському Шанхаї, програмне забезпечення розробляють в північноамериканському підрозділі в Силіконовій долині, дизайн-студія розташована в Мюнхені (Німеччина), а спортивний підрозділ, який займається гоночною програмою Формула Е – в Лондоні. Увесь бізнес належить китайському мільярдеру Вільяму Лі.

Via: Auto Express