Електричний тягач Tesla, перше зображення яке було опубліковано минулого місяця, встане на конвеєр протягом найближчих півтора-двох років. Про це голова компанії Ілон Маск розповів на щорічних зборах акціонерів компанії.

Під час свого виступу на інтелектуальній конференції TED у Ванкувері Маск обіцяв, що прем’єра важкої вантажівки відбудеться у вересні. Тепер він підтвердив, що восени ми побачимо повністю робочий прототип. Причому потенційним покупцям його вже показали, і навіть притягнули їх до розробки, оскільки для виробника було важливо врахувати потреби і запити майбутніх власників. Маск говорить, що демонстрації пройшли успішно: «вони просто хочуть знати, скільки [тягачів] зможуть придбати і як скоро».

З попередніх заяв Ілона Маска відомо, що тягач Tesla керуватиметься «як справжній спорткар»  і при цьому перевершує дизельні аналоги за запасом ходу, вантажопідйомності і економічності. Ряд компонентів, включаючи електромотори, важка вантажівка запозичить у Model 3 – це дозволить понизити собівартість виробництва обох моделей.

Via: InsideEVs