Організатори Electric GT – нового чемпіонату з перегонів на модифікованих Tesla Model S – оголосили, що першою командою, яка візьме участь в дебютному сезоні змагання, стане SPV Racing. Це колектив, створений шведами Spirit Racing і іспанцями SPV Motorsport. Свою першу 778-сильну Model S P100DL, здатну розвинути 100 км/год за 2,1 с, SPV Racing отримає в середині січня 2018 року. Тестовими пілотами команди будуть іспанці Альваро Фонтес і Хавьер Мартінес.

Перший сезон Electric GT повинен був початися ще цього літа, але календар і перелік трас неодноразово мінялися. Були і інші проблеми, на зразок розбитого на тестах прототипу. В результаті старт змагань перенесли на середину 2018 року, а доки оголосили про створення двох серій підтримки – електричного картингу EGT eKARTING і віртуальної гонки EGT eSports Championship.

Всього в Electric GT буде десять команд, кожна отримає по два полегшені електромобілі Model S. Згідно актуальної версії календаря, етапи пройдуть у Франції, Португалії, Італії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Великобританії, Іспанії і ще одній країні, з якою доки визначеності немає. Про регламент чемпіонату ми вже писали, але, судячи по тому, як розвиваються події, не виключено, що до літа його поміняють.