Концепт BMW iNEXT, який повинен перетворитися на флагманський електромобіль марки і надійти в продаж в 2021 році, отримає ім’я iX у серійному втіленні. Про це пише видання BMW Blog, близьке до баварського автоконцерну.

BMW iX за розмірами займе позицію між бензиновими моделями X3 і X5, однак завдяки відсутності громіздкого ДВЗ під капотом за внутрішніми габаритами цей електромобіль буде ближче якраз до X5. Як і належить електричному кросоверу, автомобіль отримає повний привід з роздільними моторами для кожної осі.

Видання стверджує, що покупцям запропонують три варіанти потужності на вибір. Це 312, 530 і 619 к.с. Батарей також буде три, проте їх ємність і запас ходу авторам BMW Blog з’ясувати не вдалося.

Що стосується оснащення, то список опцій BMW iX буде близький до такого у седанів і універсалів 5-ої серії. Зокрема, для кросовера запропонують опціонну пневматичну підвіску, дотягувачі дверей та преміальну аудіосистему від Bowers & Wilkins.

Виходить, що iX у всьому перевершить вже представлений електричний кросовер iX3, який менший за розмірами і оснащений тільки заднім електроприводом скромною потужністю у 282 к.с. Логічно буде припустити, що iX буде й істотно дорожчим.