На Женевському автосалоні компанія SsangYong представила концептуальний електричний кросовер e-SIV. В майбутньому цей прототип повинен перетворитися на серійну модель, крім того, він показує, в якому дизайнерському напрямі марка розвиватиметься в цілому.

e-siv-geneva-concept-side

Назва концепту розшифровується як Electronic Smart Interface Vehicle. Машина отримала «кутовий» дизайн з хижою оптикою, захисним обважуванням і масивними колесами. Також, у неї доволі великий кліренс. Довжина кросовера складає 4460 мм, ширина – 1870 мм, а висота – 1630 мм. Розмір колісної бази дорівнює 1675 мм.

Усередині SsangYong e-SIV – продуманий інтерфейс, чотири незалежні сидіння, повнорозмірний інформаційний дисплей і центральна консоль другого ряду, яка дає доступ заднім пасажирам до головної консолі.

e-siv-geneva-concept-interior

Сучасні технології в області розумних систем реалізовані в e-SIV у повному обсязі. Електрокар отримав функцію розпізнавання голосу, частковий автопілот, автономну навігацію, дистанційний контроль рівня заряду батареї і асистент телематики, який дозволяє на відстані управляти деякими функціями авто, такими як включення і виключення живлення, робота з кондиціонером та ін.

На одному заряді SsangYong e-SIV проїжджає від 320 до 450 км – завдяки батареї місткістю 61,5 кВтгод. Силова установка електромобіля видає 140 кВт (190 к.с.) потужності і розганяє його до 150 км/год.

e-siv-geneva-concept-back