Сьогодні електрокари все більше інтегруються в автомобільне життя, а їх кількість на дорогах неухильно росте з кожним днем. Особливо електромобільні тенденції розвиваються в Китаї.

Нещодавно ряд тамтешніх власників машин Тесла вирішили влаштувати зліт, який у результаті потрапив в книгу рекордів Гіннесу як найбільший у світі парад каліфорнійських електрокарів.

На стадіоні Beijing Golden Port, розташованому в Пекіні, з’їхалися 145 ліфтбеків Model S і понад 100 кросоверів Model X. Захід пройшов у вигляді «театралізованої парадної церемонії».

Крім того, під час зльоту на кросоверах Модел Ікс було запущено світлове шоу – завдяки спеціальній світломузичній програмі Tesla Holiday Show, доступній для власників Model X з кінця минулого року.

Варто відмітити, що у китайської влади є досить амбітні плани відносно впровадження електромобілів, щоб ефективніше боротися з викидами шкідливих речовин в атмосферу. Минулого року кількість електромобілів в країні подвоїлася і досягла показника 600 тис. – більше ніж в США і усіх країнах Європи разом узятих. До 2020 року планується збільшити кількість електричних транспортних засобів на дорогах країни до 5 млн одиниць. Китай планує забезпечувати підтримку як виробникам електромобілів, так і покупцям таких транспортних засобів.

Крім того, такі автомобільні бренди, як Infiniti та Audi вже оголосили свої наміри про створення електромобілів спеціально для ринку Китаю.

Via: Electrek