Американська компанія Lucid Motors звернулася до Ford з пропозицією про власний продаж. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє Automotive News.

Сума, яку запросив виробник електрокарів, не розголошується. За інформацією агентства, на даний момент Ford не розглядає можливість угоди, оскільки його керівництво зараз займається поточним оглядом планів і пріоритетів бренду. Можливо, пізніше автогігант поверниться до цього питання.

Крім того, Lucid Motors найняла фахівців з холдингу Morgan Stanley, які повинні допомогти компанії притягнути додаткові інвестиції. Гроші потрібні компанії для продовження розробки моделей, а також на будівництво власного підприємства в штаті Арізона. Завод обійдеться компанії в 700 млн доларів.

Нагадаємо, перша модель Lucid Motors – розкішний електроседан Air – була представлена в грудні 2016 року. Базова версія оснащена 400-сильним електромотором, розташованим на задній осі. На одній зарядці такий автомобіль зможе проїхати близько 380 км. Топовий повнопривідний седан отримав два електродвигуни, сумарна віддача – 1 000 к.с., запас ходу – приблизно 500 км. Замовлення на Air вже приймають, ціна починається з 60 тис. доларів (без субсидій).