Німецька компанія EnBW, яка є одним з лідерів по генерації та постачання електрики в Німеччині, оголосила, що побудує до 2020 року тисячу нових зарядних станцій для електромобілів. Це більш ніж удвічі збільшить мережу «зарядок» EnBW і дозволить компанії зайняти 25% ринку.

Зараз в Німеччині зареєстровано всього 50 тис. електрокарів, проте уряд країни має намір домогтися збільшення цього показника до 1 млн до 2020 року, що не виглядає можливим при істнуючому темпі росту продажів електрмобілів. Проте, у EnBW, схоже, вірять в те, що ріст популярності екологічних авто в Німеччині продовжиться: в компанії пояснюють своє рішення небажанням втрачати перспективний ринок.

Які саме зарядні станції будуть побудовані не повідомляється, проте найімовірніше йдеться про суперчарджери – потужне обладнання для прискореної  зарядки електромобілів. Принаймні EnBW намір будувати свої станції переважно вздовж знаменитих німецьких автобанів, а отже клієнти навряд чи захочуть ставити там свої машини на зарядку на тривалий час – вони розраховуватимуть на те, щоб випити горнятко кави, відвідати туалет і продовжити поїздку.

На даний момент Німеччина виділяє субсидії в розмірі 4 тисяч євро на купівлю електромобіля і в розмірі 3 тисяч євро для заряджають гібридів.