У лютому 2020 року було анонсовано електричний позшляховик UAZ Hunter. Випускати його планує  чеська компанія MW Motors (таким чином, Ульяновський автозавод в Росії відношення до розробки не має), яка дала позашляховику ім’я MWM Spartan. Тепер стала відома приблизна початкова ціна такого автомобіля – € 40 000.

Щодо перспектив електричного Хантера в інтерв’ю Auto Motor und Sport розповів глава MW Motors Моріс Уорд. За його словами, навряд чи покупці будуть зацікавлені у великому запасі ходу, оскільки це не головна характеристика для подібних електрокарів.

Виходячи з цих міркувань, виробник встановив у базову версію електричного УАЗ батарею ємністю 55 кВт год. Вона дозволить проїхати приблизно 200 км між заряджаннями. Такий Хантер буде приблизно на 120 кг важчим ніж бензинова модель  – 1966 кг. Водночас MW Motors в якості опції запропонує і батарею на 90 кВтгод.

Також чеська компанія замінила стандартний 2,7-літровий бензиновий двигун електромотором. Його потужність становить 163 к.с., крутний момент – 600 Нм. Що цікаво, інженери залишили на місці заводську 5-ступеву”механіку” та роздавальну коробку.

У 2020 році MWM Spartan вийде на ринок Великої Британії. В 2021-му з’явиться і версія з лівим розташуванням керма для континентальної Європи.