Tesla Club Ukraine разом з НЕК «Укренерго» встановили безкоштовну зарядку для електрокарів. Нова «заправка» знаходиться поряд з головним офісом національної енергетичної компанії.

«Сьогодні стався великий крок для України. Нашим партнером по розбудові інфраструктури стала сама НЕК Укренерго! Тепер у самому центрі Києва є зручна, безпечна і безкоштовна зарядка потужністю до 22 Квт.», – зазначається на офіційній сторінці Tesla Club Ukraine у Facebook.

Дана зарядка відноситься до мережі Tesla Club Ukraine, тому її можна знайти та забронювати на певний час через мобільний додаток To-U. Додаток вже доступний для пристроїв iOS та Android.

Тривалість зарядки електрокара залежить від марки і моделі авто. Наприклад, Model S за 1 годину підключення зарядиться до 100-130 км пробігу, а Renault Zoe за той же час отримаєте заряд на 150 км, тоді як Kia Soul або Nissan Leaf з зарядним пристроєм на 6.6 кВт зможе заряджатись зі швидкістю до 40 км на годину.

В «Укренерго» також повідомили, що перші п’ять власників електрокарів, які зроблять фото з їх зарядкою і опублікують в коментарях до запису на Facebook, отримають пам’ятний сувенір від компанії.