«Укргазвидобування» встановила у Харкові зарядну станцію для електромобілів та приєдналась до платформи Go To-U. Це вже четверта безкоштовна зарядка у даному місті, яка долучилась до цієї мережі. Примітно, що на корпусі електрозаправки розміщене саме лого новоствореного бренду U.GO, до якого також належать і звичайні АЗС в Харкові та області.

Встановлений зарядний пристрій – Keba P30 x series, який працює за протоколом OCPP 1.6 та може підключатися до сервісу збереження даних. Також, це означає, що користувачі мобільного додатку To-U можуть зарезервувати зарядку на визначений час та гарантовано приїхати і зарядитись. Keba x-series оснащена світлодіодним дисплеєм, який демонструє статус заряджання. Спеціально для «Укргазвидобування» зарядку пофарбували у білий колір, проте за словами директора компанії Go To-U, можна обрати будь-який інший окрас, на свій смак.

Знаходиться електрозаправка за адресою вул. Кловчівська, 136, м. Харків. Щоб безкоштовно поповнити заряд своїх електромобілів, рекомендується мати свій кабель Type 2.