Французька марка DS Automobiles уточнила свою програму електрифікації. Минулого літа керівництво колишнього суббренду Citroen оголосило, що до 2025 року більш за одну третину усіх машин, що продаються, матимуть електричний або гібридний привід. Тепер гендиректор DS Ів Боннфон повідомив, що до того ж 2025 року кожна модель його компанії отримає версію на електротязі.

Перший електрифікований DS дебютує  цієї осені на Паризькому автосалоні – це гібридний кросовер DS7 Crossback E-Tense 4×4, усі характеристики якого були розкриті більше року тому. Одночасно з кросовером французи покажуть дійсно нову модель, причому повністю електричну. Судячи з попередніх повідомлень, це буде DS 3 Crossback – наступник нинішнього хетчбека DS. Примітно, що його електрична модифікація надійде у продаж одночасно з паливними версіями – на початку 2019 року.

Місяць тому група PSA, в яку, окрім DS, входять марки Peugeot, Citroen, Opel і Vauxhall, створила бізнес-структуру під назвою Low Emission Vehicles Business Unit. Цей підрозділ, підзвітний гендиректорові Citroen Лінді Джексон, повинен добитися зниження середнього по модельному ряду рівня викиду CO2 і розробити стратегію, яка зробить виробництво і продажі «зелених» машин прибутковим заняттям.