Компанія Jaguar Land Rover збирається в майбутньому представити кілька моделей з електричними двигунами. Але на відміну від своїх деяких конкурентів, Jaguar Land Rover консервативно оцінює зростання популярності електрокарів, тому поспішати виведенням на ринок нових електричних моделей компанія не буде.

В інтерв’ю виданню Automotive News генеральний директор Jaguar Land Rover Ральф Спет розповів, що зараз керівництво компанії ще не знає, який відсоток від загальної кількості проданих автомобілів компанії складуть в 2025 році електрокари. На його думку, говорити про далеке майбутнє зараз сенсу немає, оскільки достеменно ніхто не знає, яка економічна і політична ситуація складеться на той час.

Проте, Jaguar Land Rover не збирається обмежуватися випуском кросовера I-Pace, і слідом за цим автомобілем вийдуть інші моделі з електромоторами. Що стосується брендів Jaguar і Land Rover зокрема, то керівництво компанії не буде робити ставку на електрифікацію автомобілів одного з брендів. Таким чином, в майбутньому варто очікувати і поява електрокарів під шильдиком Land Rover. Крім того, за словами Ральфа Спета, будувати електричні кросовери легше, ніж седани, оскільки питання з розміщенням батарей так гостро не стоїть.

В інтерв’ю Ральф Спет розповів і про те, чиї мотори будуть розташовуватися під капотом у електричних автомобілів марки. За його словами, зараз Jaguar Land Rover купує електродвигуни у сторонніх компаній, але в майбутньому, коли обсяги виробництва електрокарів будуть зростати, керівництво може інвестувати кошти у власне виробництво. Але на відміну від бензинових двигунів, яких не так-то просто зробити, електромотори мають відносно просту конструкцію, тому в цьому відношенні викликів для Jaguar Land Rover Ральф Спет не бачить.

До речі, керівник висловив і особисте ставлення до електрокарів. За його словами, електричні автомобілі більше подобаються молодим клієнтам, а ось особисто йому подобаються автомобілі з класичними двигунами внутрішнього згоряння, оскільки вони чудово звучать.

Via: Automotive News