Американська компанія EVgo, яка є провідним оператором громадських зарядок для електрокарів в США, встановила першу надшвидкісну заправку. Зарядка знаходиться в містечку Бейкер, штат Каліфорнія.

Надшвидкісна зарядка має вихідну потужність до 350 кВт. Як заявили в EVgo, вона дозволяє підзарядити електрокар в сім раз швидше, ніж будь-який інший швидкий зарядний пристрій, доступний в даний час.

На сьогодні у світі не має жодної моделі електрокара, яка б змогла прийняти таку віддачу. Тому дана станція є перспективною і розрахована на майбутні електрокари. Наприклад, серед таких -електричний преміальній фастбек Porsche Mission E, який з`явиться у 2020 році.

В компанії підкреслюють, що зарядний пристрій підвищеної потужності доповнює існуючі станції швидкої зарядки EVgo по всім США, дозволяючи водіям EV подорожувати з впевненістю.

Незабаром EVgo планує встановити ще декілька подібних заправок. У фірмі впевнені, що вони дозволять під заряджати електрокар за 5-10 хвилин.

В минулому місяці стало відомо, що чотири авто гіганта – BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company і Volkswagen- створять в Європі мережу надшвидких зарядних станцій. Їх будівництво розпочнеться вже наступного року. Потужність станцій складатиме до 350 кВт. Всього буде створено близько 400 таких точок.

Via: Electrek