Американський агрегатор оголошень з продажів машин iSeeCars.com опублікував дослідження ринку вживаних автомобілів в США. Як виявилось, серед моделей, які продаються найшвидше, домінують електрокари і плагін-гібриди.

Під час дослідження було проаналізовано 2,1 млн проданих з січня по серпень 2017 року машин віком від одного до трьох років. При аналізі, втім, не враховувалися оголошення з продажів, у яких було менше 350 переглядів.

Виявилось, що в середньому в США уживана машина продається 33,4 дня. Проте якщо подивитися на топ-10 автомобілів, які найшвидше продаються, то шість з них виявляться або електромобілями, або гібридами, що заряджаються.
Ось сам список:

продажі електромобілів

Популярність Fiat 500e пояснюється в першу чергу низькою ціною. Ці машини були в лізингу і зараз продаються дилерами за 9 тис. доларів – мабуть, це найдешевший електрокар в Північній Америці. Tesla Model S, яка замикає десятку, навпаки, є одним з лідерів ринку уживаних машин за ціною – середня вартість уживаного електрокара за рік виросла на 3 тис. до 70 тис. доларів, проте час продажу при цьому також збільшився.

Важливо пояснити, що автівки, які швидко продаються і добре продаються – не одне і те ж. Якщо дивитися не на швидкість здійснення угоди, а на кількість проданих машин, то в ТОП- 20 найпопулярніших моделей поки що не зустрічається жодного електрокара.