В ході виступу на інтелектуальній конференції (Technology Entertainment Design) TED у Ванкувері Ілон Маск оприлюднив перше зображення вантажного електромобіля Tesla – тягача Tesla Semi. Голова Tesla повідомив, що вже встиг протестувати новинку, і, за його словами, керується вона як спортивне авто.

Маск також завірив, що електричний тягач його компанії перевершить дизельних конкурентів і за вантажопідйомністю, і за запасом ходу.  Він також додав, що новинка буде дуже пересувна: «Це буде дуже рухлива вантажівка. Ви зможете керувати нею, як спорткаром». Конкретних характеристик він не розкрив, але ми дізнаємося їх досить скоро – презентація машини відбудеться вже у вересні цього року. Судячи з усього, спершу Tesla представить прототип.

Про те, що Tesla розробляє вантажівку, стало відомо влітку 2016 року  – тоді Маск анонсував Tesla Semi і ще три нові моделі: автобус, пікап і компактний кросовер. Останній розташується в товарній лінійці бренду на сходинку нижче Model X і  називатиметься Model Y.

Via: InsideEVs