Після публікації фінансового звіту Tesla за перший квартал 2017 року, голова компанії Ілон Маск розкрив нові подробиці про компактний кросовер Model Y  і вантажівку Tesla Semi. За його словами, тягач, прем’єра якого відбудеться в цьому вересні, розділить безліч компонентів з легковою Model 3, у тому числі – електромотори.

Цей крок дозволить істотно понизити витрати на виробництво і збільшити прибуток з кожної проданої моделі. Маск заявив також, що за витратами на перевезення Tesla Semi буде вигідніше дизельних аналогів. Він упевнений, що цей факт зробить цю модель особливо привабливою для вантажних компаній. У свою чергу, співзасновник і технічний директор Tesla Джей Бі Штробель повідомив, що з інженерної точки зору розробка вантажівки зовсім не була складним завданням.

Минулого тижня, виступаючи на конференції TED, Ілон Маск оприлюднив перше тизерне зображення Tesla Semi і заявив, що за вантажопідйомністю і запасом ходу  електрична вантажівка також перевершить дизельні. Цієї осені ми побачимо тільки прототип, але, судячи з усього, саме Semi може стати наступною серійною моделлю Tesla.

Via: Electrek