Концерн General Mootors, який нещодавно представив електричний пікап GMC Hummer EV, в деталях розповів про позашляхові можливостях новинки. А також показав, в яких випадках може стати в нагоді режим CrabWalk (“режим краба”).

Cутність свіжої інформації зводиться до того, що Hummer EV є не просто електричний пікап – це повноцінний позашляховик. Так, дорожній просвіт електромобіля варіюється від 257 до 404 мм, а кути в’їзду і з’їзду становлять 41,5-49,7 і 31,6-38,4 град. відповідно. Також автомобіль здатний форсувати броди глибиною до 813 мм і підніматися на 45-сантиметрові уступи. Що ж стосується “режиму краба”, він може стати в нагоді для проходження в тих випадках, коли простір для маневрів обмежений, наприклад, на вузьких дорогах. Для цього ньому всі чотири колеса повертаються в одну сторону на 10 градусів – це дозволяє машині рухатися по діагоналі подібно до краба.

Нагадаємо, продаж Hummer EV почнеться тільки наприкінці наступного року. Першою на ринок вийде найдорожча та найпотужніша версія Edition One з 1014-сильною силовою установкою (три мотори) і ціною 113 000 доларів. Щоправда, всі машини з цієї партії вже зарезервовані.