Автор Twitter-блогу E for Electric Алекс Губерман опублікував відео дрег-заїзду (на 402 м) Tesla Model S і предсерійного Lucid Air. Він пообіцяв представити результати заїзду пізніше, проте на відео чітко видно, що принаймні старт з місця впевнено виграє Lucid Air.

У коментарях Губерман також підтвердив, що в заїзді брала участь найпотужніша версія Model S Performance. Досі цієї моделі належало звання найшвидшого седана у світі з розгону до 100 кілометрів на годину. Цю швидкість Model S Performance здатна набрати за 2,4 секунди, з чим можуть конкурувати лише лічені суперкари.

Цікаво, що обидві машини створювала одна людина. Це Пітер Роулінсон, який раніше працював в Tesla і був головним інженером Model S, а пізніше заснував власний стартап Lucid Motors.

Власне, Роулінсон з самого початку заявляв, що створює електромобіль, який у всьому перевершить Model S, в тому числі, і по вартості. За його словами, новий седан буде виступати в більш високому класі і матиме преміальне оздоблення салону, яким Tesla похвалитися не може.

Серійну версію Lucid Air представлять 9 вересня. Для виробництва цієї машини компанія будує власний завод в Арізоні, який має запрацювати вже цього року. Раніше компанія повідомляла, що новинка стане найаеродинамічнішим седаном в світі, електромобілем з найбільшим запасом ходу (+830 км), а також електрокаром з найшвидшою зарядкою (+480 км шляху за 20 хв підключення).