На каналі Carwow відеосервіса Youtube з’явився відеоролик, в якому порівняли новітній кросовер Jaguar I-Pace з Tesla Model X. Сам Ягуар вже публікував подібне порівняння з Model X, але тоді в якості опонента була взята основна версія американської машини – 75D. Вона ближче до Jaguar за ціною, хоча все рівно трохи дорожча. Ось той ролик:

Як видно, I-Pace переміг Tesla Model X 75D як в розгоні, так і в гальмуванні. Однак з тих пір автомобільні ентузіасти обговорюють, як показав би себе I-Pace в порівнянні з топовими модифікаціями Tesla Model X- 100D та P100D. Завдяки Carwow у нас є відповідь на це питання:

При подоланні ¼ милі (402 м) зі стартом з місця Jaguar трохи виграє у 100D та істотно програє P100D. Далі випробувачі повторили тест, але не з початком з місця, а з динамічним розгоном зі швидкості 80 км /год – в цій дисципліні Ягуар виявився найповільнішим. Врешті-решт, було проведено порівняння тормозного шляху. У цьому дослідженні I-Pace переміг з незначною перевагою – останнє, втім, може пояснюватися не зовсім правильним, “любительським” способом замрів, який допускає незначні помилки. Так чи інакше, можна сказати, що гальма у Ягуара точно не гірше, ніж у Тесли.

І все ж варто відзначити, що I-Pace не можна вважати прямим конкурентом Tesla Model X. Англійський автомобіль істотно менший, у нього немає третього ряду сидінь. Проте він дешевший: у Європі він продає на 5 тисяч євро дешевше за Model X 75D, на 25 тис. дешевше pf 100D і майже на 60 тис. євро дешевше за X P100D.