Не так давно Національне управління дорожньої безпеки США (NTHSA) провело краш-тест кросовера Tesla Model X. Через деякий час іспанське видання 77.com влаштувало електричному SUV ‘у інше випробування на безпеку.
Йдеться про «лосиний тест» – випробування автомобілів на стійкість під час різких маневрів. У ньому автомобіль на пристойній швидкості об’їжджає конуси, встановлені у вигляді змійки.

Очікувано, Tesla Model X успішно впорався з цим тестом, якого він проходив на швидкості 70 км/год, 72 км/год і 74 км/год. Під час заїздів автомобіль жодного разу не став на два колеса, не кажучи вже про схильність до перекидання. «Секрет» криється в тому, що у каліфорнійського електромобіля низько розташований центр тяжіння, оскільки велика частина його ваги приходиться на АКБ, розташовану у днищі.

Для порівняння, відео де у пікапа Toyota Hilux виникають серйозні проблеми під час аналогічного тесту при значно меншій швидкості:

Нагадаємо, раніше в тесті NTHSA Tesla Model X заробив максимальну оцінку в усіх випробуваннях, за підсумками котрого його визнали найбезпечнішим у світі кросовером на сьогодні.