6 березня фірма GFG Style знаменитого італійського автомобільного дизайнера Джорджетто Джуджаро представить на мотор-шоу в Женеві свій новітній прототип. Це розкішний спортивний електричний седан на чотири посадочні місця.

На даний момент GFG Style опублікувала п’ять попередніх зображень електромобіля. Ні його характеристики, ні навіть назва доки не розкриваються. Відомо лише, що в розробці взяла участь китайська компанія Envision Energy, що надала свою технологічну платформу EnOS. Ця система, заснована на концепції інтернету речей, перетворює електрокар на частину «екосистеми» майбутнього, в якому «розумні» автомобілі, будинки і цілі міста будуть об’єднані в мережу для оптимального управління енергією, отриманою з поновлюваних джерел.

Джорджетто Джуджаро і його син Фабріціо заснували GFG Style в 2015 році, продавши акції культової студії Italdesign групі Volkswagen. Німецький концерн перетворив Italdesign на окремий бренд колекційних машин, а Джуджаро зайнялися більш цікавими для них проектами. Так, минулого року на вищезгаданій виставці в Женеві був показаний гібридний суперкар з мікротурбінами Techrules REN, для якого GFG Style зробила оригінальний кузов.

Окрім нового прототипу, на стенді GFG Style в Женеві буде присутній Chevrolet Corvair Testudo 1963 року. Його 24-річний Джорджетто Джуджаро спроектував, працюючи в ательє Bertone

elektrocar-italy-GFG

elektrocar-italy-GFG-side