З моменту запуску Tesla Model X в 2015 році, компанія заявила, що вона очікує від кросовера 5-зіркові рейтинги в кожній категорії безпеки – точно так, як і Model S. І ось NHTSA (Національне управління безпекою руху на трасах США) опублікувало відео краш-теста і заявило, що машина успішно впоралася з усіма видами випробувань.

У NHTSA відмітили, що «Tesla Model X офіційно стає першим SUV ‘ом з рейтингом 5 зірок в кожній категорії безпеки». Іншими словами, на сьогодні це найбезпечніший кросовер.

Зокрема, Tesla Model X відмінно показав себе при лобовому зіткненні об стійкий бар’єром на швидкості до 35 миль/год (56 км/год) – завдяки тому, що спереду у автомобіля немає ніяких компонентів «начинки», які при ударі можуть зміститися в салон і травмувати людей, що знаходяться в ньому.

screen-shot-2017-06-13-at-7-25-40-am

screen-shot-2017-06-13-at-7-29-41-am

Крім того, у випадку з Tesla Model X вірогідність отримання травм при ДТП складає менше 10%. Впорався автомобіль і з  випробуваннями, що імітують зіткнення з вузьким фіксованим об’єктом діаметром 25 см (наприклад, деревом) під кутом 75% на швидкості миль/ч (32 км/год).

Via: Electrek