Страховий інститут дорожньої безпеки США (IIHS) опублікував перші результати випробувань Tesla Model 3. Так, система запобігання фронтальним зіткненням отримала вищу оцінку «чудово» (superior), а головні фари експерти визнали «прийнятними» (acceptable).

Краш-тести, судячи з усього, ще не завершені, але перші показники вселяють оптимізм. Згідно з системою IIHS, для отримання рейтингу Top Safety Pick автомобіль повинен добре пройти п’ять тестів – на фронтальні зіткнення з малим і частковим перекриттям, на бічне зіткнення, на безпеку сидінь та підголовників і на міцність даху. Крім того, в його стандартну комплектацію повинна входити «просунута» (advanced) або чудова (superior) система запобігання фронтальним зіткненням – з останнім пунктом Model 3 вже впоралася.

Оцінка оптики не менш важлива – це додатковий параметр, який має бути «прийнятним» або «хорошим», щоб машині присвоїли ще вищий рейтинг Top Safety Pick+. Так, минулого року Model S провалила тест, оскільки її фари отримали низьку оцінку (poor). При цьому у флагманського електромобіля у версії P100D виникли ще і проблеми з міцністю даху через найважчий блок акумуляторів, до того ж за фронтальне зіткнення з малою зоною перекриття Model S отримала лише «прийнятно». Не виключено, що Model 3 буде офіційно визнана американською владою більш безпечною автівкою, ніж Model S.