У рамках боротьби з наслідками «дизельгейту» Volkswagen уклав нову угоду владними структурами США –Агентством з охорони довкілля (EPA), Каліфорнійською радою з повітряних ресурсів (CARB) і Міністерством юстиції. У рамках цієї угоди німецький концерн повинен буде посприяти розвитку ринку електромобілів Каліфорнії.

До 2019 року компанія зобов’язалася почати продажі двох нових моделей з нульовим рівнем шкідливих викидів, а також e-Golf або його наступника. Одним з принципово нових електрокарів має бути кросовер – він повинен з’явитися до 2020 року. У період з 2019 – по 2025 рік Volkswagen повинен продати в Каліфорнії не менше 35 тис. різних електромобілів.

кросовер фольксваген електро

Крім того, Volkswagen побудує в Каліфорнії «Зелене місто» (Green City), що припускає організацію райдшерингових проектів або ж групових поїздок на електрокарах. Для реалізації має бути вибране місто з населенням не менше 500 тис. чоловік, основну частину якого складають люди з малим заробітком.
Нагадаємо, що у Volkswagen є три концептуальні електрокари сімейства I.D., останній член якого був представлений цієї весни – кросовер I.D. Crozz. Автомобіль створений на модульній платформі для EV- MEB, оснащений парою електромоторів сумарною потужністю 305 к.с. і батареєю на 81кВтг, яка дозволяє проїхати на одному заряді 500 км за циклом NEDC.

Передбачалося, що перший електрокар на шасі MEB вийде на ринок в 2020 році, але судячи з усього VW доведеться дещо форсувати події.

Via: Autoevolution