Компанія Volkswagen вирішила продовжити до осені виробництво електромобіля e-Golf, випуск якого повинен бути припинений в цьому році в зв’язку з прийдешнім виходом його наступника – Volkswagen ID.3.

Як повідомляють західні ЗМІ, виробництво у-Golf продовжать до вересня, а доставки клієнтам – до листопада. Втім, точні дати не визначені, тому поставки електромобіля можливо будуть здійснюватися навіть до кінця року.

Причиною такого рішення стали проблеми з програмним забезпеченням електромобіля Volkswagen ID.3, появи якого на ринку очікують цього літа. Німці вже налагодили виробництво новинки, проте з конвеєра сходять не повноцінні електромобілі, а, як влучно висловилася німецька преса, «консервні банки», тобто напівфабрикати, які Volkswagen накопичує на величезному складі під Лейпцигом в очікуванні «правильного» софта.

Через відповідний брак поки що неясно, коли новий електромобіль з’явиться у дилерів, тому компанія продовжить випуск e-Golf, оскільки електромобілі Фольксвагену потрібні як повітря, щоб не платити величезний (приблизно 4,5 млрд євро) екологічний штраф в Європі за надлишкові викиди вуглекислого газу.

Відмітимо, роздрібний продаж Volkswagen e-Golf почався у 2014 році, але вже у 2016-му електричний хетчбек пережив рестайлінг і модернізацію, в результаті якої ємність його батареї збільшилася з 24,2 до 35,8 кВтгод. Ця батарея живить єдиний електромотор потужністю 100 кВт (136 к.с.), що обертає передні колеса. Запас ходу на одному заряді становить 231 км за циклом WLTP. Максимальна швидкість обмежена позначкою 150 км/год, Розгін до 100 км/год займає 9,3 с.

Мінімальна ціна Volkswagen e-Golf в Німеччині становить 31 900 євро, в той час як Volkswagen ID.3 в базовому виконанні (з АКБ на 45 кВтг) буде пропонуватися менш ніж за 30 тисяч євро.