У вересні 2019 року Volkswagen представив глибоко модернізовану версію електричного сітікара e-up !, який перетворився не тільки візуально, але й технічно. Незважаючи на це, Volkswagen може представити ще один невеликий електромобіль, у перспективі  він витіснить e-up !.

Як повідомляє австралійський портал Motoring, у планах німців – новий маленький електричний міський хетчбек, він отримає назву ID.1. За своїми габаритами цей автомобіль трохи крупніший за e-up !, довжина якого становить 3600 мм, крім того, він буде п’ятидверним і більш просторим за рахунок компактного розміщення силової установки і коротких звисів.

Перспективний субкомпакт створюють на базі модульної платформи MEB, яка вже використовується для серійного електромобіля ID.3. Висловлюється також версія, що машина буде пропонуватися з двома високовольтними акумуляторами на вибір: ємність першого складе 24 кВтгод, другого – 36 кВтгод. З другим акумулятором машина зможе проїхати на одному заряді приблизно 300 км.

Очікується, що машина з’явиться в автосалонах у 2023 році.

Член ради директорів Volkswagen Ральф Брандштеттер також натякнув, що компанія працює над електрокаром вартістю 20 000 євро.

Окрім хетчбека Volkswagen може розвинути лінійку маленьким кросовером ID.1 Crozz, а також мінівеном E-Roomzz.