Volkswagen AG має намір випередити Теслу як за обсягом виробництва електромобілів, так і по розробленню програмного забезпечення. Про це заявив глава виробничої ради Бернд Остерло, пише Automotive News Europe.

«Якщо Tesla побудує три заводи з виробничими потужностями від 300 до 500 тисяч електромобілів на рік, то в цілому вона зможе випускати від 900 тисяч до 1,5 мільйона. Ми хочемо досягти аналогічних показників до 2023 року або навіть раніше», – сказав Остерло в інтерв’ю німецькій газеті Welt am Sonntag.

Представник німецького концерну назвав модульну електричну платформу MEB «величезною перевагою». За його словами, на її основі можна побудувати будь-яку модель будь-якого бренду.

Також глава виробничої ради похвалився майбутніми досягненнями в сфері софту. До речі, тепер його розробленням займеться Audi – таке рішення було прийнято в липні.

Цікаво, що Остерло високо оцінив ПЗ Тесли. «Їх перевага полягає в тому, що вони вже використовують програмне забезпечення в своїх електромобілях для збору інформації. Але коли ми почнемо повноцінно використовувати свій софт на наших машинах, то зможемо зібрати набагато більше даних за менший час», – додав представник Volkswagen AG.

Зараз на платформі MEB випускаються моделі Volkswagen ID.3 і ID.4. Незабаром почнеться виробництво Skoda Enyaq iV.