Компанія Volkswagen ще не почала продаж свого електричного хетчбека ID.3, зате активно його рекламує. У свіжому відео від прес-служби автовиробника демонструється великий запас ходу цієї машини.

Нюанс в тому, що вимір запасу ходу проводився на дорогах загального користування. У подорожі від фабрики Volkswagen в Цвікау до швейцарського Шаффхаузена електрокар проїхав на одній зарядці 530 км замість паспортних 420 км (за WLTP 420 км).

У заїзді брав участь VW ID.3 першої серії з батареєю ємністю 58 кіловат-годин. У планах компанії випустити ткож варіанти з батареями на 45 і 77 кіловат-годин, однак вони з’являться пізніше.

Середня швидкість руху виявилася досить висока – 56 км/год (зазвичай при встановленні таких рекордів водії рухаються повільніше. За час подорожі середня витрата енергії склала 10,9 кВтгод на 100 км шляху, хоча офіційно вона становить 15,4-14,5 кВтгод.

У Volkswagen вдавалися до різних хитрощів, зокрема, пристроювалися за вантажівками, використовуючи розріджене повітря позаду них. При цьому в машині крім водія перебувала знімальна група.

Раніше у VW розповіли про потрет клієнта, який обирає ID.3.