Прискорений темп розробки першого електромобіля ID-сімейства марки Volkswagen привів до проблем з програмним забезпеченням, що відповідає за більшість функцій на серійних хетчбеках ID.3. Про це стало відомо ще наприкінці минулого року, коли першу партію машин, яку вже випустили, було вирішено перепрошити вручну на майданчику біля заводу в Цвіккау. Однак, як повідомляє ряд місцевих видань, до кінця проблему усунути не вдалося, хоча запланований раніше старт відвантажень машин вже доволі близько.

Представники концерну Volkswagen підтверджують, що через ці труднощі проект йде з пробуксовкою. Але інші джерела, близькі до компанії, повідомляють, що електромобілі ID.3 взагалі не готові до виходу на ринок через слабий софт. Як повідомляє портал Electrive, некоректна робота окремих систем може привести до їх повного відключення, але виправити помилки в компанії не можуть через брак фахівців, що займаються програмним забезпеченням.

У компанії розглядають варіант початку постачань електричних хетчбеків з обмеженим функціоналом софта, який після усунення всіх несправностей буде оновлено дистанційно. Адже строгий графік виходу майбутніх ID-моделей на ринок не дозволяє перенести ринковий дебют новинки, який запланований на літо 2020 року.

Тим не менш, зараз напівготові автомобілі спрямовуються на зберігання на величезний склад під відкритим небом біля Лейпцига, і там машин чекають моменту, коли їх «реанімують» хоча б мінімально і відправлять до дилерів. Нещодавно цей склад потрапив на відео, і треба сказати, він вражає своїми розмірами.