У 2020 році Volkswagen почав продаж електромобіля ID.3, на який покладає великі надії. Вважається, що він повинен зробити для компанії те саме, що свого часу зробили «Жук» і Golf: стати супер популярним та відкрити для VW нову нішу. І хоча в перспективі з’явиться ще й спорт-версія ID.3 R, журналісти вирішили звести в швидкісний дуелі звичайний ID.3 з Golf GTI восьмого покоління.

Насправді протистояння можна назвати чесним. По-перше, Golf GTI є спеціальною версією з акцентом на спорт, водночас ID.3 представлений в базовій специфікації. По-друге, різниця по потужності вражає: 245 бензинових коней проти 204 електричних.

Але у ID.3 є декілька переваг. Одна з них – миттєва доступність максимального крутного моменту. Друга – задній привід замість переднього у Гольфа.

Так що показав заїзд? «Електричка» швидше розганяється з місця і забезпечує собі перемогу на короткій дистанції. Вочевидь, якби заїзд тривав хоча б на кілька секунд довше, вперед вийшов би Golf GTI.

Проте динамічних можливостей Volkswagen ID.3 в реальних умовах експлуатації повинно бути більш ніж достатньо, якщо при старті з місця він здатний обійти Golf GTI.