У Мережі з’явилися фотографії електричного кросовера Volkswagen ID.4 – їх опублікувало сертифікаційне відомство Китаю. На знімках новинка відображена без камуфляжу, що дозволяє розглянути дизайн екстер’єру автомобіля у всіх деталях.

Volkswagen ID.4X

На китайському ринку електромобіль з’явиться у двох модифікаціях, причому їх виробництвом займуться різні заводи. Випускатимуть ID.4 Сrozz на потужностях спільного підприємства FAW-Volkswagen, а варіант ID.4X встане на конвеєр SAIC-Volkswagen. Відрізнити одну версію від іншої можна по задніх бамперах та ліхтарях, а також дизайну передньої частини. При цьому в основу обох модифікацій знаходиться одна платформа, MEB.

Volkswagen ID.4 Сrozz

Для китайського ринку поки заявлений лише один електромотор потужністю 204 к.с. та безальтернативний задній привід. Пізніше з’явиться версія з двомоторною установкою (302 к.с.) та приводом на всі колеса.

Volkswagen ID.4 Сrozz

В сертифікаційних документах є подробиці також щодо габаритів авто. Колісна база та ширина в обох модифікацій однакові,  вони становлять 2765 та 1852 мм; довжина D.4 Crozz дорівнює 4592 мм, ID.4X – 4612 мм, а висота – 1629 та 1640 мм відповідно.

Volkswagen ID.4X

Заявлений запас ходу електроSUV – близько 500 км.

Покупцям нададуть вибір між 19- і 20-дюймовими дисками, а до  оснащення увійдуть панорамний дах, камери кругового огляду й світлодіодна оптика. До китайських дилерів електромобілі доберуться до кінця 2020 року. Однак VW ID.4 є глобальною моделлю – трохи пізніше його продаж почнеться у Європі та США.