Концерн Volkswagen почне доставки свого першого масового електромобіля ID.3 не цього місяця, а тільки у вересні 2020 року. Про зміни в графіку поставок дізналося агентство Reuters.

На початку року концерн обіцяв почати вільний продаж електрокара влітку (17 червня). Потім з’явилися чутки, що у автомобіля виникли проблеми з програмним забезпеченням, яке не вдається налагодити у терміни. І схоже, ця проблема призвела до того, що свої VW ID.3 перші замовники отримають на декілька місяців пізніше, ніж планувалося.

Однак не виключено, що ці зміни пов`язані з кадровими змінами у керівництві компанії – з наступного місяця у марки VW буде вже новий очільник. У понеділок концерн оголосив, що на зміну Герберту Діссу з 1 липня прийде Ральф Брандштеттер. Щоправда, Дісс зберіг за собою пост голови ради директорів усього концерну Volkswagen, він лише відсторонений від оперативного керування головним брендом.

Перші VW ID.3 надійдуть у продаж в спеціальній комплектації, але їх ціна не перевищить 40 тисяч євро. У Німеччині покупці зможуть претендувати на субсидії в розмірі 9 тисяч євро.