Група Volkswagen створила мобільну зарядну установку для електрокарів з вбудованою батареєю. Вона складається з тих елементів живлення, які будуть використовуватися в електрокарах Volkswagen і може вміщати до 360 кіловат-годин електроенергії.

Головна перевага нового пристрою полягає в тому, що його установка не вимагає істотної перебудови енергомереж. Зарядний термінал може бути підключений до звичайної побутової електромережі і отримувати від неї струм потужністю до 30 кіловат. Також він може отримувати енергію від сонячних батарей або вітряної електростанції.

При цьому пристрій здатний видавати максимальний зарядний струм потужністю у 100 кіловат, тобто заряджати електрокари він може досить швидко. Одночасно до мобільного зарядці можна підключити до чотирьох електромобілів – у пристрої є два потужних виходу постійного струму і два порти зі змінним струмом.

За підрахунками творців, ємності вбудованої батареї пристрою вистачить на те, щоб заряджаючи до 15 електрокарів – мається на увазі, звичайно, не повна зарядка. Також їм зможуть скористатися власники електровелосипедів та інших електричних транспортних засобів.

Перша подібна мобільна зарядка з’явиться у штаб-квартири Volkswagen в першій половині 2019 року. Надалі планується розміщення пристроїв в інших містах світу.