У сімействі електромобілів Volkswagen незабаром повинен з’явитися розкішний електричний седан на базі концепту ID. Vizzion. Його створюють на вже знайомій платформі MEB, яку використовують хетчбек ID.3 та кросовер ID.4.

Однак незабаром у компанії з’явиться ще один електрокар схожих розмірів. Це буде новий Volkswagen Passat, стверджує видання Autocar.

Власне, зараз продаж моделі VW Passat знижуються. Водночас зростає попит на більш дорогу і спортивну модель, ліфтбек Arteon. З урахуванням появи серійної версії ID. Vizzion, в компанії розглядали можливість повної відмови від випуску наступного покоління Passat.

Проте тепер легендарну машину все ж вирішили залишити, зробивши її більш великою та сімейною. Не виключено, що автомобіль отримає кузов ліфтбек, а не седан. Універсал також буде підготовлений.

Ще одна новина – уніфікація моделі Passat по всьому світу. Насьогодні для Європи випускається одна модель, для Китаю трохи інша, а американський Passat взагалі побудований на старій платформі від машини попереднього покоління.

Нарешті, видання стверджує, що покупцям запропонують повністю електричну версію Passat поряд з класичними паливними та гібридними модифікаціями. Водночас машина буде побудована не на електричній платформі MEB, а на модернізованій MQB, яка створювалася під автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння.

Для нового Passat Volkswagen вибере більш консервативний дизайн (на фото зверху – можливий зовнішній вигляд новинки), ніж у конкурентів, але його перевага буде полягати в просторому салоні.

Крім стандартного Passat буде запропонована і версія Alltrack для поганих доріг – з позашляховим обвісом і збільшеним кліренсом.

Нове покоління Volkswagen Passat вийде на ринок у 2023 році.