У сімействі концептуальних електромобілів Volkswagen I.D. сталося поповнення: до хетчбеку I.D. та мінівену I.D. Buzz приєднався купеобразний кросовер I.D. Crozz. Він дебютував на автосалоні в Шанхаї одночасно зі своїм технічним двійником – Skoda Vision E.

Концепт Volkswagen отримав ту ж 306-сильну установку, що складається з двох електромоторів – 75-кіловатного переднього і 150-кіловатного заднього. Джерелом живлення для них слугує вмонтована в підлогу батарея на 81 кВтг. Її повного заряду вистачає на 500 км шляху за європейським їздовим циклом (NEDC). Півгодинна зарядка від 150-кіловатного пристрою дозволяє відновити 80-процентний запас енергії. Час розгону до «сотні» Volkswagen не розкрив, але максимальна швидкість I.D. Crozz така ж, як у Skoda – 180 км/год.

VW I.D. Crozz отримав прозорий дах зі світлодіодами та зсувні задні двері, що полегшують доступ в чотиримісний салон. Традиційних органів управління усередині практично немає, зате є 5,8-дюймова цифрова приладова панель, 10,2-дюймовий тачскрін мультимедійної системи, сенсори на дверях, проекційний дисплей. Як усі концепти I.D., крос-купе забезпечене повноцінним автопілотом, але воно піде в серію тільки ближче до 2025 року, тоді як перший серійний електромобіль з цього сімейства з’явиться вже в 2020-му.

Via: The Verge